Misyonumuz - Vizyonumuz

 

    VİZYONUMUZ - MİSYONUMUZ
 

  

     En üst düzeydeki profesyonel yöneticilerimizden tüm çalışanlarımıza kadar, Ailemizin her bireyinin en büyük özelliği, dürüstlük ve güven vermesidir.

 

    Karşılıklı güvene dayalı, dürüst ilişkiler sürdüren, erdemli elemanlarımız, çalışmalarıyla sektörde kaliteyi yükseltmekte kalmıyor; bu olguyu kendi yaşamlarında da ilke edinerek toplumdaki birey standardını artırıyor. Yaptıkları işi, meslek olarak benimsiyor ve kendilerini uzmanlık alanlarına göre geliştiriyor.

 

    Toplam kalite yönetimi felsefesi doğrultusunda belirlediğimiz kalite standartlarımız ve almaya hak kazandığımız TSE Hizmet Yeterlilik ve ISO 9002 Kalite Güvence Sistemi Belgesi, 

    Yaptığımız her işte parolamız, bilinçli adımlar atmak. İşe uygun, kalifiye elemanlar yetiştirmek için, doğru çalışmalar yapıyoruz. Ailemizin bir parçası olmadan önce, eleman adaylarımızı sözlü ve yazılı olmak üzere kültürel, sosyal ve fiziksel kabiliyet testlerine tabi tutuyoruz özenle seçtiğimiz adaylar, “bizim elemanımız” olma statüsünü elde etmek için hem genel eğitime, hem de branş eğitimine alınıyorlar. Ayrıca, verimli bir hizmet elde etmek için çalışanlarımızı, tüm sosyal haklarıyla ve uyguladığımız ücret politikasıyla, motive ederek, personel sirkülâsyonunu minimum düzeye indiriyoruz.çalışmalarımızı daha iyiye, mükemmele taşımamızda bize yol gösteriyor.

 

    Aypak  , sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. Sizleride Mutlu Müşterilerimiz Arasında Görmek İçin Bir Dost Kahvesi İçmeye Bekliyoruz. 

Saygılarımızla...

 

Değerli   müşterimiz  unutmayalım   ki   temizlik   doğru zamanda ve doğru kişiler tarafından yapılmakla mümkündür. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz, birçok alanda hizmet isteyebile- ceğiniz bir muhatabınızdır. Daha sağlıklı ve daha kaliteli temizlik için, daha temiz bir yaşam için 1997'den beri AYPAK TEMİZLİK…
 


 
 
 
 
 
 
 
 


Online Sayaç