Okul ve Dershane Temizliği

 
   

 
Okul ve Dershane Temizliği
       

   Günümüz dünyasında eğitim tesislerinde imaj artık sıradan bir konu olmaktan çıkmıştır. AYPAK, eğitim kurumlarınızın kaliteli bir görünüme sahip olması için sürekli temiz ve estetik açıdanda hoş bir görünüme sahip olmasını sağlar.    Okul ve dersane gibi yerlerin koşuşturmaları çok olur bu yüzden pek çok kişi özellikle öğrenciler aynı havayı teneffüs ederler. Okul zeminin temiz olmaması ve yeterli hijyenin sağlanamaması gibi zamanlarda hastalıkların bulaşması ve bulaşıcı hastalıkların yayılması içten bile değil. Bu yüzden bunlara çok önem veriyoruz ve temizliğin sadece görünür kısmı ile değil görünmeyen kısmıyla yani hijyenik olarak da ele alıyoruz.

 


   Kadrosuyla bulundurduğu deneyimli ve güçlü profesyonel hizmet elemanları ile  eğitim kurumlarına her türlü hizmetin kalite ve nitelik bakımından en üst seviyede verilmesini ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN ve VELİLERİN aldığı hizmetten, yapılan temizlikten memnun kalması ilkesini benimseyen firmamız sağlığın her şeyden önemli olduğu bilinciyle hizmet vermektedir.

    Hizmet verilen her birim için özel seçilmiş personel, donanım ve hizmet programları ile; temizlik konusunda en geniş ve en yüksek mekanlarda en üstün hizmeti verebilecek kapasiteye ve olanaklara sahip olan firmamız kurumlarınızın imajına uygun, kalıcı, kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktadır.    

   Çağımızın gelişen ve değişen koşullarında müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikteki temizlik doğru ekip ve ekipmanla periyodik olarak yapılmakla mümkündür. Sizide 16 yıllık tecrübemize dayanarak Aypak kalitesiyle buluşmaya davet ediyoruz. 

  

 

 
 


Online Sayaç