İlaçlama ve Haşere Mücadele

 
   

 
İlaçlama ve Haşere Mücadele
       

   Günümüzde evlerimizin ve iş yerlerimizin hijyenik bir yaşam alanı olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Düzenli olarak temizlik hizmetinin yanı sıra ilaçlama yaptırarak da bu ortam sağlığını yapabilmek mümkün olmaktadır.

 

    Dışarıdan gelen bu istenmeyen canlıların gözle görülmeyen ancak ileride ciddi sorunlar yaratabilecek mikropları yuvalarımıza taşıdığını bilmeyen yoktur. Haşere ilaçlama işlemi ile bu vektörlerin yayabileceği hastalıklardan korunmak mümkün olabilmektedir. Yürüyen her haşere türü bize hastalıkların davetiyesini getirdiği gibi, uçan haşerelerinde özellikle ısıran türleri bir başka canlıdan aldıkları mikroplu kanı bize bulaştırma riski mevcuttur.

    Fare, tahta kurusu, bit, pire ve kene gibi ciddi zararlar oluşturabilecek bu böcek ve haşerelerle mücadele edebilmenin en etkili yolu profesyonel haşere ilaçlama hizmeti satın almaktır. Bu yüzden sizleri AYPAK ismine ve kalitesine güvenmeye davet ediyoruz. 1997 yılından bu yana hizmet veren şirketimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkarak beğenilmediği takdirde verdiği hizmetten ücret almamaktadır.

 

 
 


Online Sayaç