Gemi Ve Yat Temizliği

 
   

 
Gemi Ve Yat Temizliği
       
GEMİ VE YAT TEMİZLİĞİ;
    Gemi temizliği hem yeni imalat hemde periodik şeklinde yapıyoruz. Yeni imalattan çıkmış gemilerde kaptan köşkü, kameralar, merdivenler, telsiz, mutfak, revir katlarının ilk önce ambalaj korumaları sökülür daha sonra hijyenik kimyasallarla her nokta en ince ayrıntısına kadar tekrar elden geçer ve teslim edilir. Periodik temizlikte ambalaj sökümü olmadığı için direk kalıcı ve detaylı temizlik ürünleriyle hijyen sağlanır ve kullanıma sunulur.

    Yat temizliği her türlü kirlenmeye maruz kalmış bir mekan olarak her alanı özel ürünlerle temizlenir ve parlatılır.Temizlenecek alana göre ahşap, deri, cam, pvc, plastik kaplama, halı, nikelaj kaplamalar gibi her noktaya ayrı kimyasal ve koruma uygulanarak temizlenir.

     Gemi ve Yat temizliği hizmetlerin, sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Aypak Temizlik  gemi ve yatlarınızın yapım, bakım ve tamir aşamasından sonra bulundukları liman ve marinalarda Aypak Temizlik  ekipleri ve ekipmanları tarafından hijyenik bir şekilde temizlenir hizmete sunulur. 
    Gemi-tekne ve yatlarınızın temizliğinde tarafımızda yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik olacağına dair garanti veririz.

Deniz koşullarına uygun ekip ve ekipmanlarımız ile yat temizlik hizmeti profesyonel bir şekilde veren Aypak Temizlik , yatınızı en iyi şekilde temizler ve sizin hizmetinize sunar.

    Gemi,tekne ve  yat temizlikleri en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez. Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun, özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

   Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

 

 
 


Online Sayaç