Cami Ve Mescid Temizliği

 
   

 
Cami Ve Mescid Temizliği
       

    Allahın evi olan camilerimiz zaman içerisinde hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple siz değerli cemaatimize periyodik ve tadilat sonrası cami temizliği hizmeti vermekteyiz gelen talep ve isteklerinizi en hızlı ve en etkili şekilde çözmekteyiz. 

    İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. Aypak Temizlik Hizmetleri bu ilkenin bilincinde olarak hizmet sunar. Halılar, çiniler ve her abattaki avizeler ayrıntılı olarak temizlenir. Mermer alanlar profesyonel makinalarla temizlenir ve cilalanır. Cami ve ibadethane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir.  Dolayısıyla bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları sağlanmalı  

sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmalıdır.  Peygamber Efendimizin (s.a.v) imanın yarısı olarak tanımladığı temizliği  firmamız maddi kazanç gözetmek yerine cemaatin memnuniyetini sağlamak için maliyeti üzerine kar almamaktadır. Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyiniz..

 

 
 


Online Sayaç